Моуриньо: На Тотнъм му провървя, че имам опит във Висшата лига

Мениджърът на Тотнъм Жозе Моуриньо коментира победата на своя тим в мача от 13-ия кръг във Висшата лига срещу Уест Хем Юнайтед (3: 2).

"Бях много щастлив, но само до момента, в който пропуснахме два гола. Играхме добре, внесохме в играта това, което опитахме в тренировките. И имахме шанс да направим резултата 4:0 и да убием играта.

Провървя ни, че проведох толкова  години във Висшата лига. На полувремето казах на играчите: "Дори, ако в 85-ата минута водим с резултат 3: 0, резултатът от мача все още не е решен".

Много фактори са засегнати: емоции от уволнението на предишния мениджър, завръщането на играчите от националните отбори и умора в последните 20 минути.

Основното бе да спечелим, независимо как. Момчетата са щастливи и това е, което наистина исках", заяви Моуриньо.