Солскяер: Трябваше да вкараме повече голове

Мениджърът  на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер смята, че неговият отбор е трябвало да победи  Брайтън с по-голям резултат.

В неделя "червените дяволи" постигнаха едва  втората си победа в седем мача от Висшата лига, но го направиха по убедителен начин - 3: 1.

През второто полувреме "Юнайтед“ зарадва публиката на "Олд Трафорд“ с ярка атакуваща игра, въпреки че същата бе много разточителна и това е единственото нещо, което разстройва Оле.

"Трябваше да вкараме много повече голове. Това бе  отлична игра, която момчетата проведоха. Хубаво е  да гледам как се хвърлиха напред.

Антони Марсиал  не успя да се отличи, но той игра по изключителен начин. Брандън Уилямс също бе великолепен, той вече изигра няколко добри мача и както изглежда, иска да бъде част от нашия отбор и да се наслаждава на своята  игра.

В момента таблицата  няма никакво значение за нас. Трябва да продължим да напредваме и да продължаваме да печелим мачове и тогава ще видим до какво ще ни доведе това", заяви Солскяер.