Оле: Направихме крачка назад

Оле Гунар Солскяер коментира вчерашната загуба на Манчестър Юнайтед от Борнемут с 1:0. Юнайтед пристигна на "Виталити Стейдиъм" след три поредни победи като гост, но не постигна четвърта и си тръгна със загуба, като по-рано мениджърът призна, че не е пуснал оптималния състав за двубоя. Сега Юнайтед има 13 точки от 11 кръга, най-слабото постижение от 1986-87 г. насам.

"Винаги си тъжен когато загубиш и отчитайки формата, в която бяхме, ние се надявахме да спечелим трите точки. Това е крачка назад за нас днес, но трябва да се поправим и да продължим отново.

"Не успяхме да материализираме добрия старт и един момент на магия реши нещата за тях. Понякога просто вдигаш ръка и казваш 'Браво'. "

Борнемут не бе вкарвал гол от 358 минути преди Кинг да отиграе добре положение вчера с гръб към вратата, обръщайки се атрактивно през Уан-Бисака и вкарвайки през краката на Де Хеа.