Клоп: Супермач, доволен съм

Мениджърът  на Ливърпул Юрген Клоп коментира победата с 2:1 над Лестър в мач от 8-я кръг на английската Висша лига. Напомняме, че победният гол в срещата падна в 95-та минута след точно изпълнена дузпа от страна на Джеймс Милнър.

"Това бе суперигра. Увеличихме темпото. Нашият футбол изигра много важна роля днес. Голът на Лестър наистина ни спря, но след това тръгнахме напред.

Дузпата? Това бе очевиден 11-метров. Доволен съм от начина, по който действахме. Отборът постигна резултат, супер е. Те знаеха, че това може да се случи. Те знаеха, че ще се борим за победата, и го направихме. Без късмет не можете да спечелите толкова много мачове, но за 90 минути Ливърпул заслужи да спечели и три точки. Джеймс Милнър се справи с вълнението и това е отлично.

Добре ли е Мохамед Салах? Как Мо може да бъде добре? Не разбирам защо Хамза Чодури получи само жълт картон. Мо накуцваше, когато напусна терена. Това е сложно. Играчът на Лестър наруши правилата, за да забави Mo, а това не е добре", заяви Клоп.