Почетино: Не обвинявайте Лорис, винете мен

Наставникът на Тотнъм  Маурисио Почетино пое вината на вратаря Уго Лорис за пропуснати  гол в мача срещу Саутхемптън.

Когато през първото полувреме на съботния мач във Висшата лига "шпорите" останаха с десет човека  след отстраняването на Серж Орие, капитанът на тима Лорис внезапно тръгна на дрибъл пред собствената си врата, от което се възползва Дани Ингс, който  изравни.

Скоро след това Хари Кейн отново изведе Тотнъм напред и резултатът 2: 1 остана до финалния съдийски сигнал, въпреки че след почивката домакините трябваше да се потят доста. Според Почетино, Уго е изкупил вината си с допуснатия гол чрез своите спясявания след почивката

"Не обвинявайте Юго, обвинявайте мен - аз изисквам от него да играе по този начин. Той показа забележителна сила през второто полувреме и затова е един от най-добрите вратари в света", заяви Почетино.