Емери: Запазваме оптимизъм

Мениджърът на  Арсенал Унай Емери коментира поражението с резултат 3:1  при гостуването на Ливърпул в мач  от 3-ия кръг на английската Висша лига.

"През първото полувреме действахме добре. Бяхме добри в позиционните атаки и създадохме няколко положения. Дузпата  през второто полувреме ни отслаби. Отборът ни реагира добре, когато резултатът бе 0: 2. Трябваше да атакуваме и да се възползваме от другите положения в мача.

Да, разочаровани сме, че загубихме с резултат 3:1, но гледайки някои играчи, можем да останем оптимисти. Трябва да подобрим притежанието на топката и по-добре да се съпротивяваме на натиска, но Ливърпул го прави най-добре от всички.

Трябва да бъдем реалисти, при това можем да се доближим до тях. Без да взема предвид резултата, днес видях добри сегменти в нашето представяне", заяви Емери.