Солскяер: Днес се учихме на терена

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер коментира резултата от двубоя от втория кръг на английската Висша лига срещу Улвърхемптън. Срещата се проведе на стадион "Молиню“ в Улвърхемптън и завърши наравно - 1: 1.

"Манчестър Юнайтед доминираше във владението на топката, вкарахме първи, но знаех, че след почивката те ще играят така, сякаш тяхната къща ще им гори. Вероятно те заслужаваха своя гол. Мисля, че след това отново поехме контрола над играта и можехме да спечелим.

През първото полувреме показахме зряло представяне. През второто полувреме не бяхме внимателни. Работим за подобряване на играта. Имаме млад отбор, който ще се учи. Днес се учехме на терена.

Спечелихме дузпа, което в нормална ситуация би ни позволило да вземем още две точки, но понякога вратарите правят добро спасяване", заяви Солскяер.

Манчестър Юнайтед събра 4 точки и се изкачи на 4-то място в класирането на английската Висша лига. Улвърхемптън (2) - на 13 място.