Мадисън: Лестър е разстроен

Полузащитникът на Лестър Джеймс Мадисън заяви, че отборът  е разстроен от това, че се завръща от гостуването на Челси само с една точка.

"Сините" превъзхождаха "лисиците" през първите 30 минути на двубоя и закономерно откриха резултата. След това обаче Лестър не само, че изравни играта, но и грабна инициативата.

През второто полувреме Лестър изравни, а резултатът 1: 1 остана на таблото до края. Мадисън съжалява за изпуснатите шансове за победа.

"Видяхте, че нашите момчета бяха на колене след финалната свирка, защото сме разстроени от това как завърши всичко.

Имахме положения, включително и аз. Ако дойдете на "Стамфорд Бридж" и играете по този начин, трябва да използвате положенията, които създавате.

Сигурен съм, че гледайки назад към този мач, ще бъдем разстроени, че не се прибираме с трите точки", заяви Мадисън.