Аспиликуета: Трябва да забравим загубата от Юнайтед

Защитникът на Челси Сезар Аспиликуета заяви след загубата с 4:0 от Манчестър Юнайтед, че отборът трябва да подобри играта си.

"Според резултатите от първото полувреме определено заслужихме повече от резултат 0:1. Но трябва да признаем, че не успяхме да вкараме или да не допуснем гол в собствената си врата.

Лошо работехме и в двете наказателни полета, липсваше ни точност. Нашият отбор  трябва да подобри играта си.

Разбрахме, че 0: 1 не е присъда. Но всичко това се промени, когато през второто полувреме бързо пропуснахме още два гола.

Трябва да забравим за това поражение, да обърнем страницата. Предстоят ни още много игри със силни отбори. Скоро предстои мач с Ливърпул за Суперкупата на УЕФА. Искаме да спечелим този трофей и трябва да бъдем съсредоточени върху това", заяви Аспиликуета.