Рашфорд: Победата над Челси е отлично начало на сезона

Нападателят на Манчестър Юнайтед Маркус Ръсфорд остана  доволен от играта на отбора  си в мача от 1-ия кръг на Висшата лига срещу Челси. Срещата завърши с победа на "червените дяволи" с резултат 4: 0.

"Започнахме отлично. През първото полувреме бихме могли да рискуваме малко повече, но нашата предпазливост може да се обясни с факта, че това бе първият мач от сезона. През второто полувреме изглеждахме по-уверени и физическата подготовка, през която преминахме през това лято, ясно ни помогна.

Дузпата? Винаги внимателно наблюдавам действията на вратаря, но ако той не прави никакви движения, винаги стрелям в ъгъла, в който съм най-уверен. Вратарят на Челси е много висок, така че подобни удари са много трудни. Погледнах го по време на придвижването и вече в процеса реших къде и как ще стрелям.

Отборът ни работи много добре. Имаме играчи, които са добри в контраатаките. Понякога правим грешки, но имаме много млади момчета, така че тимът все още работи върху екипната работа", заяви Рашфорд.