Магуайър: Трябва да направим „Олд Трафорд” своя крепост

Защитникът на Манчестър Юнайтед Хари Магуайър заяви, че иска да помогне на новия си отбор да превърне "Олд Трафорд" в крепост.

През миналия сезон Юнайтед изпитваше огромни проблеми в домакинските си мачове, но "червените дяволи" започнаха новата кампания блестящо, донасяйки радост на своите фенове с победа от 4: 0 над Челси. Магуайър, който бе признат за най-добрия играч на мача е доволен, че по този начин започва кариерата си в Юнайтед и се надява, че сега отборът редовно ще печели точки у дома.

"Това е чудесно начало за мен и за отбора. През първото полувреме ние имахме късмет, но през второто повече приличахме на себе си.

Това бе първият мач на "Олд Трафорд", така че бяхме малко изнервени. Загубихме топката в опасни зони. През второто полувреме играхме добре в пас, а тройката нападатели контраатакуваха много  опасно.

Спомнихме си, че през миналия сезон само два пъти опазихме вратата си тук. Трябва да направим "Олд Трафорд" наша крепост.

Добре съм. Тренирах с момчетата само три или четири дни. Ще подобря формата и играта си", заяви Магуайър пред Sky Sports.