Гол на Кейн от центъра донесе победата на Тотнъм над Ювентус

На Националния стадион в Сингапур се проведе двубой от Международната купа на шампионите между Ювентус и Тотнъм. Победа с 3:2 постигна колективът от Лондон.

Халфът на Тотнъм Ерик Ламела откри резултата в 30-та минута. Гонсало Игуаин изравни в началото на второто полувреме, а четири минути по-късно нападателят Кристиано Роналдо изведе торинци напред в резултата. В 65-та минута резултатът отново стана равен - полузащитникът Лукас Моура изпрати топката във вратата на италианския тим.

Кулминацията в срещата бе в добавеното време, когато Хари Кейн с удар от центъра донесе победата над Ювентус.

В следващия мач Ювентус ще играе срещу Интер на 24 юли, а Тотнъм ще се срещне с Манчестър Юнайтед ден по-късно.