Марко Силва: Трябваше да победим с повече

Наставникът на Евертън  Марко  Силва е на мнение, че крайният резултат от мача срещу Арсенал не е съвсем честен - "карамелите" е трябвало да спечелят с по-голяма разлика.

В неделя хората на Силва убедително победиха "артилеристите", като им попречиха да се върнат на трета позиция във Висшата лига.

Евертън създаде много страхотни положения през  второто полувреме, но спечелиха само 1: 0 и това е единственото разочарование за Маркo.

"Видях, че нашият вратар почти нямаше работа и това е много добър знак за нас. Всичко, което направихме от първата минута, показвайки желание и великолепен  дух, казва, че ние заслужаваме трите  точки.

Ние бяхме по-добрият отбор на терена. С много голове този резултат щеше да бъде по-честен. Като се имат предвид моментите, които създадохме, трябваше да вкараме повече голове. Бяхме наистина надеждни и контролирахме играта. Те ни създадоха проблеми само през първите 15 минути на второто полувреме,  но ние добре реагирахме на това", заяви Силва.