Марко Силва иска стабилност от Ришарлисон

Наставникът на Евертън МаркоСилва каза, че нападателят Ричарисън трябва да добави по отношение на стабилността.

"Сезонът е дълъг. Той започна много добре, но в един момент започна да редува изкачвания и падения. Той може  да бъде определящ играч в един мач и да остане незабележим в друг.

Оставих го резерва в срещата с Ливърпул, защото това ми се стори най-доброто за отбора. Бернард се представи  много добре срещу Кардиф и заслужаваше да излезе на старта.

В случая с Ришарлисон  говорим за 22-годишен играч, който вкара много важни голове за нас и също така показва много добра игра. Но миналата седмица не бе най-добрият му момент.

Тук съм, за да вземам решения. Той направи това, което исках от него. Проведе  30 минути много добре и ми показа, че е готов отново, ако реша да го върна в старта.

Той има само една възможност - да излезе и да ми покаже, че е готов. Той също трябва да го направи по време на тренировките  през седмицата", заяви Силва.

Напомняме, че Ришарлисон вкара гол във вчерашния мач с Нюкасъл, но бе изваден в 75-та минута. След това Евертън допусна две попадения и претърпя поражение с 3:2.