Челси успя срещу Фулъм (видео)

Челси ще застане на 1 точка от петото място във Висшата лига и Арсенал, но и с мач по-малко след като в двадесет и деветия кръг на английската Висша лига "сините" спечелиха на гости на Фулъм с 2:1.

Днес Гонзало Игуаин откри резултата в 20-ата минута след добра атака от дясно на гостите, в края на която Азпиликуета намери нападателя успоредно за 1:0.

В 27-ата минута Фулъм се върна до 1:1 чрез Калъм Чембърс, който от воле матира Кепа след корнер и центриране на Бабел. Само 4 минути след това Азар намери Жоржиньо на дъгата и с добър удар той оформи 2:1.

След почивката много важен играч за Челси се оказа Кепа Арисабалага при завръщането си сред титулярите, като той се отличи с няколко изключителни спасявания, които донесоха точките в този ден.