Солскяер: Такива мачове ни правят по-твърди

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле-Гунар Солскяер оцени играта на футболистите в домакинския мач от 29-ия кръг на английската Висша лига със Саутхемптън (3: 2).

"Понякога има мачове, в които има всичко. Днешната среща е една от тях. Саутхемптън дойде да за победа. В първите минути трябваше да водим с резултат 1: 0 или 2: 0, но противникът играеше отбранително и след това вкара два невероятни гола. През второто полувреме играчите ми показаха най-доброто.

Що се отнася до Лукаку, той е истински голмайстор и продължава да работи усилено всеки ден. По време на мача преминахме на схема с двама нападатели и това му помогна. Много трудна победа. Заради такива мачове ставаме по-твърди", заяви Солскяер.