Юнайтед взе своето срещу Лестър (видео)

Манчестър Юнайтед се наложи с минималното 1:0 на Лестър на “Кинг Пауър Стейдиъм" в среща от 25-ия кръг на Висшата лига. "Червените дяволи" стигнаха до успеха след гол на Маркъс Рашфорд още в 9-ата минута на срещата. След великолепен пас на Погба, английският национал овладя топката и прониза Шмайхел за 0:1.

Лестър постепенно изравни играта и се опита да натисне, но до края на полувремето успя да отправи няколко удари от далечна дистанция, които не затрудниха Де Хеа. След почивката домакините търсеха повече гола, като положения се откриха пред Харви Барнс, който нямаше късмет да се разпише. Манчестър Юнайтед пък разчитаха предимно на контраатаки, като при една от тях Рашфорд бе близо до гола, но стреля покрай вратата. Така в крайна сметка гостите се поздравиха с успеха.