Уулвс се наложи над Евертън и записа трета поредна победа

Евертън претърпя поражение от Уулвърхемптън в мач от 25-ия кръг на английската Висша лига. Срещата се проведе на "Гудисън Парк" и завърши при резултат 3:1 за гостите.

Рубен Невес, Раул Хименес и Леандър Дендонкър се отличиха за победителите. Единственият гол за Евертън бе отбелязан от Андре Гомеш.

За "вълците" тази победа бе трета по ред в Премиършип. Уулвс, който спечели 38 точки, се изкачи на седмо място в класирането, Евертън (33) се смъкна на девета позиция.

Проведоха се и други мачове от кръга. Бърнли на свой терен отстъпи на Саутхемптън с 1:0, като единственият гол падна в средата на второто полувреме и бе отбелязан от Найтън Редмънд.

Кристал Палас на свой терен победи Фулъм с 2: 0. В средата на първото полувреме Лука Миливоевич вкара дузпа, а в края на второто полувреме Джефри Шлуп отбеляза гол.

Брайтън и Уотфорд пък не успяха да се победят. Срещата завърши при  резултат 0: 0.