Мойс: Очаквах повече от Санчес

Бившият мениджър на Манчестър Юнайтед Дейвид Мойс сподели мнение за победата на "червените дяволи" над Лестър с 2:1 в мач от първия кръг на Висшата лига на Англия.

"Лестър добре игра през първото полувреме, но след почивката те често отдаваха топката на съперника у позволяваха на Юнайтед да атакува. Юнайтед заслужи победата, но Лестър игра добре.

Изненадах се от напускането на Пол Погба, защото той имаше голямо влияние върху играта. В края Юнайтед изглеждаше сякаш вече е победил с 2:0. Трябва да отдадем дължимото на Лестър, те продължиха да играят и успяха да се върнат.

Повече очаквах от Санчес. Алексис добре подаде на Ромелу Лукаку, но аз искам той да създава повече положения и да вкарва", заяви Мойс.