Кейн: Мислехме си, че можем да победим

Капитанът на националния отбор на Англия Хари Кейн сподели мнение за загубата с 2:1 от Хърватия в мач от полуфиналите на Мондиал 2018.

"Мислехме си, че можем да победим. Доминирахме през първото полувреме, настройвахме се за победа и след почивката. Всичко се получи различно, а хърватите започнаха да оказват все по-голям натиск. Но ние създадохме няколко положения за гол, които не реализирахме. За съжаление, хърватите играха по-добре от нас.

Много ни е трудно. Бяхме много близо до своята мечта. В живота няма много Световни първенства. Ние трябва да се гордеем с нашия отбор. И треньорът да се гордее, защото полуфинал на Световно е голямо постижение. А ние ще играем във финал и ще победим. През последните две години ние заложихме отлична основа и ще се движим напред. Имаме млад отбор, който набира опит", заяви Кейн.