Почетино: Никога не съм се съмнявал в Али

Мениджърът на Тотнъм Маурисио Почетино заяви след дубъла на Деле Али във вратата на Челси, че никога не се е съмнявал в своето протеже. Както е известно, след 28 години най-после "шпорите" успяха да победят на "Стамфорд Бридж". Трите точки в голяма степен бяха дело на Али, като това дойде на вълната на критиките към самия играч, който вкара два гола и донесе успеха с 3:1.

Почетино е доволен, че Тотнъм успя да прекъсне неуспешната серия на терена на Челси и на практика си гарантира попадане в Шампионска лига.

"След 28 години бе много важно да победим тук. Това е велик ден не само за играчите, но и за феновете. Ние можем да се гордеем със себе си. Доминирахме през целия мач, но през първото полувреме Челси създаваше положения и даже вкарваше. След почивката играхме по-добре и заслужено победихме.

Що се отнася до Али, той си е впечатляващ талант и остава такъв. Никога не съм се съмнявал в него, просто понякога младите играчи имат нужда от пауза. Много се радвам за него", заяви Почетино.