Ливърпул бе близо до успеха, но Челси измъкна точка от Анфийлд (видео)

Ливърпул и Челси не успяха да се победят, завършвайки наравно - 1:1 в среща от кръга на Висшата лига. Срещата бе интересна и предложи емоции на феновете. И двете попадения паднаха след почивката.

Преди това - в 58-ата минута се стигна до игра с ръка на Кейхил в наказателното поле. Ръката на бранителя обаче бе близо до тялото му и реферът не отсъди наказателен удар.

"Червените" откриха резултата в 65-ата минута. Бакайоко не успя да пресече едно подаване на Коутиньо пред наказателното поле и продължи топката към Окслейд-Чембърлейн, който изведе Салах, а египтянинът стреля покрай Куртоа - 1:0. Мърсисайдци удържаха преднината си до 85-ата минута.

Тогава, появилият се преди малко на терена, Вилиан проби отдясно и по-скоро опита центриране към далечната греда, но то вместо това се стигна до красив гол, след като топката прехвърли Миньоле - 1:1.