Азар: Какво изпитвам в момента? Облекчение

Крилото на Реал Мадрид и Белгия Еден Азар говори за първия мач на националния отбор на Световното първенство в Катар. На 23 ноември вечерта белгийците победиха Канада с 1:0 в много труден мач.

"Какво изпитвам в момента? Облекчение. Фуу, първо благодаря на Куртоа и на Батшуай за гола. Беше сложно. Искам да подчертая, че канадците имат много добър, силен отбор, създадоха ни проблеми и мисля, че ще ги създават на Световното първенство и след това.

Успяхме да им отбележим в края на първото полувреме, но трябва да играем по-добре. Имаме нужда от повече притежание на топката. Ще работим здраво през всичките дни до следващия мач, за да станем по-силни. Моята лична игра? Мисля, че като цяло бяха добри 60 минути в моето представяне. Чувствам се в ред, това предвещава добро бъдеще", заяви Азар.