Рууни и Али блестят за Англия срещу Франция (видео)

В приятелската среща между Англия и Франция на "Уембли" домакините победиха с 2:0 в един двубой, който ще се запомни със задружието на двете агидки в подкрепа на действията срещу тероризма и солидарност с хората, загубили свой близки в трагичните събития от преди няколко дни в Париж.

В срещата гостите започнаха по-добре, като Харт спаси ранни положения пред Марсиал и Дигне. Рууни отговори с положение в 31-ата минута. В 39-ата Деле Али спечели топката в средата на терена след битка с Шнайдерлин, напредна и размени подавания с Рууни, след което мощно изпрати топката право в ъгъла на вратата за 1:0.

В 48-ата минута отново Али открадна топка от Погба и намери Стълинг на фланга, крилото центрира на втора греда, където Рууни матира Лорис за 2:0. До края последваха положения пред Кейн и Марсиал, но повече голове не паднаха.