Невероятен Луис Суарес с два гола при успех над Англия (видео)

Уругвай победи Англия с 2:1 в едно от дербитата на груповата фаза на Мондиал 2014. В герой за своя тим се превърна Луис Суарес, който вкара и двата гола за урусите. Звездата на Ливърпул откри резултата в 39-ата минута. Той отбеляза с глава, след като се озова сам зад отбраната на Англия. Малко преди това Уейн Рууни бе близо до гол, но удари греда след изстрел с глава.

В 75-ата минута Уейн Рууни изравни за Англия. Нападателят на Манчестър Юнайтед получи страхотен пас от Глен Джонсън и без проблеми вкара топката във вратата на направили отличен мач Мусерла. Това бе и първи гол за Рууни на световни финали.

Изненадващо англичаните не тръгнаха на щурм и бяха наказани отново от Луис Суарес. В 84-ата минута нападателят на Ливърпул се възползва от грешка на Джерард в средата на терена и след това показа класата си и отбеляза за крайното 2:1.

Така при равенство между Коста Рика и Италия, Англия със сигурност ще напусне Световното.