Франция на Световно - обърна двата гола от Украйна

След 2:0 в първата среща от баражите за класиране на финалите на Световната купа в Бразилия догодина, Франция прие Украйна и успя да победи с 3:0, за да си спечели място в най-голямото състезание за футбола. Два гола от Мамаду Сако и един от Карим Бензема бяха достатъчни за постижението.

В 22-ата минута Мамаду Сако откри, когато едно добро центриране на Валбуена бе изчистено до ъгъла на наказателното поле, последва спасяване на Пятов и добавка на Сако за 1:0. В 30-ата минута Рибери намери Бензема за нов гол, който бе отменен поради засада.

В 34-ата минута обаче Бензема вкара от близо след едно разбъркване в наказателното поле.

Началото на втората част бе много лошо за гостите, след като Йехвен Качериди бе изгонен за втори жълт картон. 26-годишният си изпроси сякаш нарочно изгонването за проявата срещу Рибери по левия фланг. Последва цяло полувреме опасни атаки за домакините, и неизбежното се случи в 72-ата минута, когато удар на Рибери попадна в Сако, който от непосредствена близост вкара за агрегат от 3:2 и изпрати своите напред.