Испания надви Екваториална Гвинея

Санти Касорла и Жуафран донесоха победата на Испания на гости на Екваториална Гвинея днес с 2:1 в приятелска среща, играна успоредно с баражите за класиране на финалите на Световната купа в Бразилия през 2014-та. Днес всички голове в този мач паднаха в първото полувреме.

Първо Касорла откри в 13-ата минута, когато Хуан Мата центрира безопасно, но Данило изпусна топката в краката на Касорла, който вкара спокойно. В 36-ата минута Бермудез върна попадение. Централният бранител се възползва от центриране от корнер на Хувенал.

В 43-ата минута Жуафран върна предимството за испанците след нова добра игра на Касорла. Той центрира, Данило изби, но топката попадна в Жуафран, който вкара на опразнената врата.

Във втората част видяхме много промени в тима на гостите - появиха се Рамос, Вия, Иниеста и Йоренте, но повече голове не паднаха до края.