Франция без проблеми с Грузия (видео)

Франция започна с малко трудности двубоя си с Грузия в девета група на квалификациите за Световната купа през 2014-та година, но след като намери гола си спокойно изигра мача за победата с 3:1 у дома. Сега тима е с равни точки с Испания, която се провали срещу последния Финладния.

Точно преди почивката Оливие Жиру вкара гол с глава за своите и сложи край на едно интересно полувреме. Шансове имаше и пред двете врати, но домакините владееха повече и заслужиха преднината си.

Още с първата атака на втората част Валбуена вкара прекрасен гол след подаване на Рибери. В 61-ата минута пък Матю Валбуена асистира на Франк Рибери за нов хубав гол. Последва успокоение за домакините и Александре Кобажидзе вкара след лоши действия на Сако в отбрана.