Сърбия се измъкна от загуба, Англия нямаше проблеми с Австрия

Вчера, 19 юни, се проведе вторият ден от Европейското първенство по футбол за юноши до 19 години. Турнирът се провежда в Словакия. В този ден от състезанието се изиграха два мача в група В.

В първия двубой от игровия ден Сърбия бе домакин на Израел. Срещата завърши наравно при резултат 2:2. Марко Лазетич и Стефан Лекович се разписаха за домакините, а Оскар Глох и Ахмад Ибрахим вкараха за гостите. Прави впечатление, че Сърбия се измъкна от поражението едва в 90+3-та минута.

Вторият двубой бе между Англия и Австрия. Срещата завърши с уверена победа на британците - 2:0. По гол във всяко полувреме отбелязаха Карни Чуквуемека и Алфи Девайн.

Днес ще се проведе вторият кръг в група А - Словакия ще играе с Италия, а Румъния - с Франция.