Англия надви Полша без Лева (видео)

Англия прие Полша в сблъсъка на фаворитите от девета група на квалификациите за Световната купа. Днес на "Уембли" домакините поведоха, допуснаха изравняване и победиха в края благодарение на гол от Хари Магуайър за 2:1. Така англичаните повеждат групата с 9 точки, 2 пред Унгария и 3 над Албания в момента.

В 18-ата минута днес Стърлинг спечели дузпа срещу Хелик и от бялата точка Хари Кейн откри за 1:0. До почивката Ник Поуп нямаше работа и не бе тестван, поради което Милик се появи на полувремето в нападение на мястото на Свидерски за гостите.

Именно Милик бе замесен в попадението в 58-ата минута когато Модер отне от Стоунс и топката попадна в Милик, той върна за колегата си в полето и с ляв крак Модер матира Поуп за 1:1.

В 85-ата минута срещата се реши като корнера на Филипс на втора греда бе посрещнат от Стоунс, който свали към дузпата, а там Магуайър се откъсна от човека си и със силен удар вкара за 2:1.