Роберто Мартинес: Трудно се играе на Олд Трафорд при такъв арбитър

Мениджърът на Уигън Роберто Мартинес сподели впечатленията си от срещата от осмия кръг на Висшата лига против Манчестър Юнайтед. Както е известно, „латиксите" претърпяха поражение с 0:4, но през първото полувреме се противопоставиха успешно на вицешампионите, запазвайки вратата си „суха", въпреки отсъдената дузпа, която Ернандес не успя да реализира.

„Подобни мачове трябва да се обслужват от добри арбитри. Решението за отсъждане на 11-метров наказателен удар ме шокира. Сега не говоря за резултата, аз нося пълната отговорност за него, но наистина е трудно да се играе на „Олд Трафорд" при такъв арбитър", заяви Мартинес за ВВС.

„През първото полувреме действахме много добре, но след почивката пропуснахме и се отпуснахме. Трябва да продължим да работим. Харесаха ми много моменти от днешния мач и все пак, трябва да поздравя Юнайтед за победата", каза още наставникът на Уигън.