Бербо дебютира при загуба от Уест Хем (видео)

Уест Хем победи Фулъм с класическото 3:0 в лондонското дерби от 3 кръг в Премиър лийг. Димитър Бербатов дебютира за своя нов отбор в началото на второто полувреме, когато вече неговите съотборници изоставаха доста сериозно в резултата.

West Ham United's Kevin Nolan scores against Fulham

Само след 60 секунди игра "чуковете" вече водеха в резултата. Кевин Нолан се разписа след като Анди Каръл му свали с глава към Рикардо Ваз Те, който асистира на Нолан. В 9-ата минута отново, преотстъпеният вчера от Ливърпул нападател, свали към Мохамед Диаме, който стреля, но в гредата. Домакините стигнаха до своя втори гол в 29-ата минута. Тогава Уинстън Рийд засече с глава центриране от ъглов удар на Матю Тейлър.

Soccer - Barclays Premier League - West Ham United v Fulham - Upton Park

Последният оформи крайното 3:0 в 41-ата минута след силен удар с левия крак от границата на наказателното поле. Бербатов се появи в игра след почивката, но защитата на домакините не му позволи да нанесе решаващ удар.