Бейл с гол за победата на Тотнъм срещу Ред Булс

Гарет Бейл игра и вкара гол само три дни след като обвини Чарли Адам за страхливец. Уелският национал остана 74 минути на терена, помагайки за победата на Тотнъм с 2:1 срещу Ню Йорк Ред Булс в приятелски двубой, който е част от американското турне на „шпорите".

Тим Кейхил направи своя дебют за Ред Булс след преминаването си от Евертън. Австралийският национал спечели дузпа още в 7-та минута, а Кени Купър реализира от „бялата точка". Бейл почти изравни в 12-та минута след удар от около 20 метра, но вратаря на домакините закачи топката с левия си крак и спаси своите от сигурен гол.

Уелсецът продължи да бъде трън за защитната линия на американците и в 59-та минута закономерното се случи - Бейл се оказа най-съобразителен в наказателното поле и изравни. Четири минути по-късно Сигурдсон получи топката от Том Карол и донесе победата на лондончани.