Слот: Спечелихме много от продажбата на Диас
Н. Гавазов
Мениджърът на Ливърпул Арне Слот говори за продажбата на крилото Луис Диас на Байерн Мюнхен. "Червените“ обявиха трансфера на колумбиеца в клуба от Мюнхен на 30 юли.
"Луис е играч, с когото спечелихме Висшата лига и има причина да спечелим турнира с него, защото е много добър играч. В известен смисъл винаги е тъжно да видиш как някой такъв си отива. Но от друга страна, ние го продадохме за много пари и както вероятно знаете, този футболен клуб е привлякъл невероятни играчи през годините, но част от стратегията е също така, че от време на време трябва да продаваме някого.
Мисля, че постигнахме много, като привлечехме Лучо за няколко години и след това го продадохме с много добра печалба“, заяви Слот.
Сподели
