Джерард назова конкурентите на Ливърпул за новия сезон
Н. Гавазов

Бившият капитан на Ливърпул Стивън Джерард вярва, че "червените“ ще имат шест конкурента във Висшата лига през следващия сезон.
Ливърпул уверено си осигури титлата във Висшата лига този сезон, завършвайки с 10 точки преднина пред най-близките си съперници.
Въпреки това, Джерард, който никога не е печелил титла през 17-те си години в Ливърпул, е уверен, че момчетата на Арне Слот са добре наясно със заплахата, пред която са изправени, и няма да си позволят да се отпуснат.
"Това е най-трудната лига в света. Ливърпул е добре наясно, че Манчестър Сити се завръща, Арсенал ще бъде още по-силен, Челси се справя добре, Нюкасъл и Астън Вила настигат изоставането.
Ливърпул е добре наясно, че сега те ще бъдат тези, които ще бъдат преследвани. Но изглежда, че Ливърпул ще работи усилено на трансферния пазар, така че другите отбори ще трябва да се постараят, за да настигнат Ливърпул", заяви Джерард пред TNT Sports.
Сподели