Карагър вярва, че Клоп ще хвърли всички сили във ВЛ

Бившият защитник на Ливърпул Джейми Карагър очаква мениджърът на "червените"  Юрген Клоп да пожертва реванша от четвъртфиналите на Лига Европа срещу Аталанта за по-добро представяне във Висшата лига.

След като претърпя домакинска загуба с 3:0 от Аталанта, Ливърпул предстои да пътува до Бергамо следващия четвъртък.

Клоп бе критикуван, че не е пуснал най-силния състав за първия мач срещу Аталанта, но като се има предвид резултатът, Карагър сега не вижда смисъл да използва основните си играчи в реванша.

"Ужасен резултат и ужасно представяне от Ливърпул. Единствената утеха за такова голямо поражение е, че Юрген трябва да играе реванша с изцяло втори отбор, като хвърли цялата си сила в лигата!", написа Карагър в акаунта си в Туитър.