Кийн: Ман Юнайтед бе посредствен срещу Ливърпул

Легендата на Манчестър Юнайтед Рой Кийн разкритикува играта на "червените дяволи" през първото полувреме на мача срещу Ливърпул.

Въпреки факта, че Юнайтед завърши неделния мач от Висшата лига срещу Ливърпул на "Олд Трафорд" с равенство 2:2, първото полувреме бе оставено на гостите - както по отношение на играта, така и по отношение на резултата.

В първите 45 минути Ливърпул отправи 15 удара, докато Юнайтед нямаше нито един. Но най-вече Кийн е възмутен от действията на "дяволите" в епизода с гола на Луис Диас.

"Ливърпул взе инициативата, доминираше в мача и трябваше да води с два-три гола. Те позволиха на Юнайтед да се откачи от куката. Юнайтед бяха толкова посредствени във всеки аспект на играта и въпреки това останаха в играта.

Когато допуснаха гол, те дори не поглеждат топката при подаването. Това не е достатъчно. Липсва им концентрация. Не можеш да излезеш от играта в тези моменти. Има само една топка и някой трябва да се насочи към нея и да я изчисти.

Като цяло представянето на Юнайтед не бе добро“, заяви Кийн.