Тен Хаг не разбира съмненията относно характера на Ман Юнайтед

Босът на Манчестър Юнайтед Ерик Тен Хаг изрази недоумение защо хората продължават да поставят под въпрос характера на неговия отбор.

Юнайтед отпразнува победа с 4:3 над Ливърпул в четвъртфиналите на ФА Къп през уикенда. Завършвайки редовното време 2:2, "червените дяволи" допуснаха от Харви Елиът в първото допълнително полувреме, но отбелязаха два гола във второто.

Тен Хаг се надява, че грандиозният финал ще сложи край на дебата дали Юнайтед има характер.

"Не го разбирам. Тези играчи имат страхотен характер и отново видяхме тяхната решителност.

Сблъскахме се с много препятствия през този сезон и трябваше да ги преодоляваме всеки път. Например,  Джони Еванс се контузи в последната минута и трябваше да привлечем играч (Уан-Бисака), който не бе играл четири или пет седмици и проведе само една или две тренировки.

Ние обаче можем да се справим с тези ситуации по-добре, отколкото през есента, когато ни бе наистина трудно.

Много съм горд от напредъка, който постигнахме, но все още трябва да наваксваме. Радвам се, че Тотнъм загуби и Вила загуби точки. Щастливи сме, че стигнахме до полуфиналите, но трябва да продължим напред", заяви Тен Хаг.