Стоунс: Можехме да поведем с два или три гола

Защитникът на Манчестър Сити Джон Стоунс говори за мача от 28-ия кръг на английското първенство с Ливърпул, завършил при резултат 1:1. Защитникът на "гражданите" вкара единственото попадение за своя тим в 23-ата минута.

"Създадохме доста положения в началото на мача и можехме да поведем с два или три гола, но това е футболът. В съблекалнята се чувстваме малко потиснати. Дойдохме тук, за да спечелим, но, уви, не успяхме, винаги е трудно тук [на Анфийлд]. През второто полувреме Ливърпул бе по-добър от нас, но успяхме да вземем точка.

Всеки мач за нас е финал. Ние приемаме всеки мач сериозно“, заяви Стоунс.

След 28 кръга на английското първенство Ливърпул събра 64 точки и е на второ място. На свой ред след подобен брой мачове във Висшата лига Манчестър Сити спечели 63 точки и е на трето място.