Тен Хаг: Завръщаме се в борбата и набираме скорост

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг говори за победата на своя отбор в мача от 24-ия кръг на английската Висша лига с Лутън Таун (2:1).

"Много добър мач, но имахме възможности да вкараме повече. Паднахме твърде дълбоко и позволихме на съперника да се върне в мача. Не затворихме пространството между линиите и в един момент ни стана по-трудно. Имахме страхотни положения през второто полувреме, но не ги оползотворихме. Трябваше да вкараме повече.

Борба за Шампионска лига? Мисля, че се завръщаме в играта и набираме скорост. Трябва да увеличим натиска, за да се доближим до зоната на Шампионска лига. Всеки мач сега е като финал“, заяви Тен Хаг, цитиран от BBC.

След 24 изиграни мача във Висшата лига Манчестър Юнайтед е на шесто място с 44 точки. Манкунианците изостават с пет точки от четвъртото място, което им дава право да играят в Шампионската лига.