Клоп: Успокоихме се и вкарахме страхотни голове

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп говори за победата на тима в мача от 24-ия кръг на Висшата лига с Бърнли (3:1).

"Мога да си представя как се чувства Винсент Компани в момента, защото направиха много добри неща и ни причиниха много неудобства. В първите 15 минути бързахме, те имаха контраатаки и положения и това бе проблем. След това се успокоихме и вкарахме страхотни голове.

На полувремето знаехме какво трябва да направим. Контролирахме, но Трент Александър-Арнолд трябваше да бъде сменен и не ни достигат защитници. Къртис Джоунс игра невероятно добре, както и Харви Елиът, когато влезе.

Бе труден мач със странни обстоятелства. С всичко, което се случи: играчите навън, вратарят го нямаше, денят беше перфектен. С изключение, разбира се, на ситуацията с Трент“, заяви Клоп.