Директор на ПСВ призна за Ман Юнайтед и Гакпо


Н. Гавазов

Директор на ПСВ призна за Ман Юнайтед и Гакпо

Спортният директор на ПСВ Марсел Брандс потвърди, че Манчестър Юнайтед е водил преговори с неговия клуб за подписа на крилото Коди Гакпо.

Според Брандс, Юнайтед се е обърнал към Гакпо, след като не успя да започне сезона във Висшата лига.

Действията на "червените дяволи" попречиха на Коди да се съсредоточи върху играта за ПСВ, но Брандс винаги е бил уверен, че 23-годишният играч ще остане в Айндховен.

"За Коди бе трудно да се подготви за сезона с нас, защото той разговаряше с Манчестър Юнайтед.

Те се приближиха едва в средата на август и не завършиха това, което започнаха. В края на трансферния прозорец мислех, че Коди няма да напусне, дори и да направят правилната оферта.

Никога не сме получавали оферта, която да достигне долната линия на това, което сме се договорили с Коди“, заяви Брандс пред ED.

  Сподели
491