Броби се готви да откаже на Ман Юнайтед


Н. Гавазов

  Броби се готви да откаже на Ман Юнайтед

Нападателят на РБ Лайпциг Браян Броби е готов да откаже на Манчестър Юнайтед, за да се върне в Аякс.

Припомняме, че вчера стана известно, че мениджърът на Юнайтед Ерик тен Хаг лично се е обърнал към 20-годишния Броби, който прекара втората половина на миналия сезон с Аякс под наем.

Интересът на "червените дяволи" към Брайън идва след като Кристиано Роналдо изрази желание да напусне "Олд Трафорд" това лято.

Въпреки това, според Manchester Evening News, Юнайтед очаква Броби да отхвърли Юнайтед и да подпише постоянен договор с шампиона на Ередивизе.

В тази ситуация обаче може да има ползи за Юнайтед. След подписването на Броби, Аякс може да смекчи позицията си спрямо Антони, който също е в полезрението на Тен Хаг.

  Сподели
463