Али: Смяната срещу Арсенал ми докара безсъние

Полузащитникът на Тотнъм Деле Али призна, че му е било тежко да преживее неуспешната среща в мача от 6 -ия кръг на Висшата лига срещу Арсенал. Дербито в Лондон завърши с победа за Арсенал с 3: 1. Али беше сменен след първото полувреме, а Тотнъм допусна три гола през първите 45 минути.

"Ще продължим да работим и да се борим. Опитваме се да изградим нещо смислено. Сигурен съм, че прекрасно разбирате как се чувствахме след мача с Арсенал. Беше трудно да се приеме това поражение. Знаем колко са разстроени феновете. По същия начин това поражение се отрази дори повече на играчите.

За мен смяната на полувремето доведе до няколко безсънни нощи. Знаем, че трябва да продължим да работим. Трябва да вярваме в това, което правим", заяви Али.