Паркър: Бях сигурен, че можем да победим на "Анфийлд"

Паркър: Бях сигурен, че можем да победим на

Мениджърът  на Фулъм Скот Паркър коментира победата на "котиджърсите" в мача от 27-ия кръг на Висшата лига срещу Ливърпул (1: 0).

"През първото полувреме момчетата играха така, както аз исках. Бях напълно уверен, че можем да дойдем на "Анфийлд"  и да спечелим точки.

През първата половина на мача имахме шансове за гол. Момчетата се придържаха към плана и бяхме доста достойни за отбелязания гол. През второто полувреме не планирахме да се защитаваме толкова дълбоко, но съперникът невероятно повиши интензивността. Показахме се от другата страна - характер, издръжливост, инат. Днес съм много горд от екипа.

Като отбор  имаме положителен импулс. Няма значение кого побеждаваме и каква е точковата разлика между нас и отборите извън зоната на изпадащите в момента. Когато сезонът приключи, ще разберем дали сме били достатъчно добри или не.

Много се радвам за момчетата. Радвам се, че получиха заслуженото. Нямахме късмет през по-голямата част от този сезон", заяви Паркър.