Клоп: Не знам защо загубихме

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп коментира съкрушителното поражение от Манчестър Сити (1: 4).

Германският наставник заяви, че е доволен от играта на своите играчи. В същото време Клоп все пак подчерта важността на грешките на Алисон, които доведоха до допуснатите голове.

"Видях добър мач и сериозни грешки. През първото полувреме имаше добър мач, харесаха ми много неща - след почивката Сити промени играта си и не можахме да се движим грамотно в центъра на терена. Имаше възможност мачът да тръгне в друга посока след попадението на Салах,  но Алисон  допусна две грешки, които доведоха до голове.

Видях уверен отбор и бях доволен от играта, която видях. Трудно е да се обясни защо загубихме с 1: 4. Но много бих искал да видя и в бъдещите срещи", заяви Клоп.

В следващия кръг Ливърпул ще гостува на Лестър. Срещата ще се проведе на 13 февруари.