Педро: Ситуацията е сложна

Нападателят на Челси Педро Родригес коментира поражението на отбора си от  Манчестър Юнайтед с 2:0  в мач от 1/8 - финалите на ФА Къп.

"Срамота е, защото имахме добра възможност да продължим да участваме в този турнир. Това бе много лош ден за нас, за целия отбор. Това е трудна ситуация. През първото полувреме играхме много добре, създадохме шансове да отбележим един гол, но те имаха две възможности, в които отбелязаха два гола.

Най-важното бе да се работи добре при създаването на положения  през второто полувреме, но не можахме да го направим, така че ни бе трудно да се възстановим. Ще имаме важен мач в Лига Европа, а след това и финал с Ман Сити. Най-важното е да запазим спокойствие, да тренираме и да се върнем  към най-добрия си футбол и състояние, защото ако не го направим, ще имаме проблеми", заяви Педро.