Галатасарай победи Юнайтед в Турция (видео)

Отборът на Галатасарай успя да победи Манчестър Юнайтед у дома си с минималното 1:0 в една интересна среща. Гостите от Англия, чийто отбор вече се класира напред, излязоха на терена с третата си най-млада 11-ка в историята, и не успяха да надиграят опитния опонент, който се бори за продължаване напред.

Голът вкара обичайният заподозрян Бурак Йълмаз след един корнер. Той успя да надскочи в наказателното поле и да забие топката в ъгъла на вратата. В 78-ата минута Алтънтоп разтресе гредата на Линдегаард със страхотен шут, но не успя да вкара. През първата част Ник Пауел нацели гредата след удар с глава отново след корнер.

В другата среща в Група Н Клуж успя да надвие 10 от Брага с 3:1 в Румъния. Руй Педро вкара хетрик за домакините.

1.Manchester UnitedМанчестър Юнайтед  12т.