Кейн с два в успеха над Тунис

Англия се затрудни доста, но в крайна сметка успя да вземе победа от Тунис с 2:1 на старта на пътя си към Световната купа в Русия. Днес на "Волгоград Арена" Хари Кейн откри резултата, преди дузпа да доведе до равенство преди почивката за символичния домакин. В добавеното време отново Кейн реши срещата в полза на англичаните.

В 11-ата минута днес Англия поведе когато при центриране на Йънг се стигна до удар с глава на Стоунс, който бе отразен от вратаря, но в краката на Кейн, а той не сбърка на празна врата за 1:0.

В 33-ата минута Уокър повали Юсев с ръка в наказателното поле и съдията отсъди дузпа, която Саси реализира за Тунис и 1:1.

След почивката и пред двете врати липсваха интересни моменти, но в 91-ата минута Хари Магуайър намери главата на Кейн на непосредствена близост за крайното 2:1.