Хърватски рефер: Нямаше дузпа, думите на Пепе имат смисъл

Хърватският рефер Бруно Марич постави под съмнение справедливостта на дузпата, отсъдена в полуфиналния мач от Световното първенство по футбол през 2022 г. между Аржентина и Хърватия.

"Не съм от онези, които вярват в теории на конспирацията, но трябва да кажа, че думите на Пепе имат смисъл. Аржентина наистина има привилегии. Решението на съдията в 32-ата минута ме кара да мисля така. Нямаше дузпа. Ливакович не направи нарушение. Тук се видя само нарушение на вратаря.

Жалко, че Орсато взе невероятно решение. Решение, което пряко повлия на резултата. Несправедливо и неприемливо!", заяви Марич.

Лионел Меси реализира дузпа, отсъдена в 34-ата минута на срещата, и откри резултата. Аржентина спечели с 3:0 и се класира за финала.